فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / لیبل میوه / خرید لیبل میوه سیب به صورت عمده

خرید لیبل میوه سیب به صورت عمده

به دنبال لیبل میوه سیب به صورت آماده یا اختصاصی هستید؟ شرایط خرید لیبل میوه با برچسب میوه سیب به چه صورت است؟ ایا میدانید جهت تهیه لیبل میوه سیب چه مواردی مهم است؟

سیب از میوه های هست در کشور ایران جهت صادرات بسیار مورد مصرف قرار می گیرد و به کشورهای حوزه خلیج فارس، روسیه و افغانستان و دیگر کشورها صادر می شود. به همین منظور بسته بندی آن باید مورد توجه قرار گیرد. از تجهیزاتی که در بسته بندی میوه سیب به کار می رود لیبل میوه سیب است که به صورت اختصاصی و آماده استفاده می شود.

انواع لیبل میوه سیب

لیبل میوه سیب آماده به چه نوع لیبل هایی گفته می شود؟ از آنجایی که لیبل های میوه انگشتی در ابعاد های ریز تولید می شوند حداقل سفارش این لیبل ها به صورت اختصاصی باید تیراژی ۱ میلیونی تا چند میلیونی داسته باشد که بستگی به چاپخونه جهت تولید دارد. از طرفی بنا به میزان سفارش چاپخونه ها، زمان تهیه این مقدار لیبل ۱۰ الی ۱۵ روز کاری زمان می برد. به همین منظور یه سری لیبل های میوه آماده در بازار ایران مرسوم شد که سالیان متعددی مورد استفاده قرار میپگیرد به نام  لیبل میوه سوپرلوکس.

چاپخونه ها برای اینکه مشتریان بتوانند از لیبل های انگشتی میوه استفاده کنند یک سری لیبل های میوه مشخص در قالب های تک برگی و دو برگی با کلیشه های بعضا مشابه طراحی و چاپ کردند تا در زمان سفارش مشتری پاسخگو نیاز انها باشد.

از سوی دیگر، شما می توانید لیبل میوه اختصاصی سیب با توجه به نیاز خود سفارش دهید. در این صورت همانطور که گفتیم باید به حداقل میزان لیبل و ساخت قالب و کلیشه توجه کنید.  جهت هرگونه سوالی در مورد نحوه ی خرید و چاپ لیبل میوه اختصاصی با ما در ارتباط باشید.

خرید و چاپ لیبل میوه سیب

ما در مجموعه بسته بندی آرکا انواع لیبل میوه سیب چه به صورت اختصاصی چاپ می کنیم و سعی کردیم میزان حداقل سفارش را به ۳۵۰ هزار لیبل کاهش دهیم تا شما بتئانید با برند خود سیب های باکیفیتتان را به فروش برسانید و در بازار شناخته شوید. کاهش مدت زمان تحویل نیز از دیگر فرصت هایی هست که توانستیم برای مشتریان مجموعه فراهم آوریم.

از طرفی انواع لیبل میوه سوپرلوکس در طرح ها و در رنگ های متنوع در مجموعه وجود دارد تا بتوانیم با دست باز پذیرای مشتریان مجموعه باشیم. کافیست با ما از طریق راه های ارتباطی تماس برقزار کنید تا لیبل میوه را در کمترین زمان بهتون ارسال کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده انواع لیبل روی میوه

سایت انلاین عرضه کننده انواع لیبل روی میوه

عرضه کننده انواع لیبل روی میوه شامل شرکت های عرضه کننده وسایت های آنلاین می …